Regulamin

Zamówienie może złożyć dowolna osoba fizyczna lub zarejestrowana firma.

1 - Dostępne Aranżacje wysyłane są wyłącznie po opłaceniu linku Kup Teraz, system sprzedaży działa 24 godziny, 7 dni w tygodniu , system księgowania i wysyłki produktu w godzinach od 8:00 do 22:00 7 dni w tygodniu.

2 - Czas od chwili zakupu do dostarczenia na konto email u klienta wynosi max do 60 minut w godzinach od 8:00 do 22:00 7 dni w tygodniu.

3 - Jeżeli kupujący kupił dwa razy ten sam aranż w wyniku pomyłki lub błędu może otrzymać zwrot lub wybrać inny tytuł aranżacji w ramach wykonanej już płatności , jednak musi to zgłosić na email wokalista24@gmail.com

4 - Klient odsłuchując demo aranżacji bezwzględnie akceptuje jego formę co stanowi o tym, iż nie ma możliwości zwrotu zakupionej aranżacji. Brzmienie, użyte instrumenty, poziom sygnału i inne warunki techniczne są celowym zamierzeniem przez wokalista24.pl. W kompresji mp3 możliwe są przejścia sygnału powyżej 0 DCB  co nie świadczy o jego wadliwości

5 - Jeżeli kupujący chce kupić większą ilość aranżacji, lub wszystkie zgłasza to na adres email: wokalista24@gmail.com

6 - Kupujący zamawiając aranżacje zapoznaję się z demo aranżacji ze strony co powoduje iż nie ma możliwości zwrotu ani reklamacji zakupu. Dotyczy to sprzedaży serwerowej jak i wysyłki na nośnikach danych.

7 - Reklamacje odnośnie płatności serwisu dotpay  należy składać na adres email wokalista24@gmail.com

„Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl”.